потребители: 24214

ЦСКА U17 с победа в Русе
събота 18 май, 2019  |   466

ЦСКА U17 победи Дунав с 2:1 като гост в среща от XXVIII кръг на Елитната група.

И трите попадения бяха реализирани през първото полувреме. Капитанът Емил Ценов откри резултата в 16-та минута, а десет по-късно Димитър Михайлов удвои преднината ни. Домакините върнаха един гол в 40-та минута. Армейците, водени от Сашо Борисов, пропуснаха още добри възможности пред вратата на противника.

Тимът ни беше без трима основни футболисти, които са част от състава на националния отбор на България до 16 години. Мартин Смоленски, Марк-Емилио Папазов и Александър Бучков ще бъдат на разположение на селекционера Марчо Дафчев за предстоящия приятелски турнир "Милян Милянич" в Сърбия от 20 до 24 май.

На ЦСКА предстои домакинство на Локомотив (Пловдив) на 24 май от 15:00 часа на базата в Панчарево.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Данаил Стойчев, Цветомир Цанев

Резерви: Цветелин Енчев (в), Марио Николов, Атанас Няголов, Александър Цонев, Алпай Рамадан

Треньори: Сашо Борисов и Ивайло Иванов