потребители: 23948

ЦСКА U16 допусна поражение
четвъртък 09 май, 2019  |   172

Юношите ни отстъпиха на Левски-Раковски с 0:1 в мач от XXII кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Раковски".

Армейците нацелиха три пъти гредите през първото полувреме. Удари на Цветелин Стоичков, Алпай Рамадан, Георги Манев и Данаил Стойчев не попадаха в целта. Домакините отбелязаха единственото попадение седем минути преди края на срещата.

На тима ни предстои домакинство на Кюстендил. Двубоят е в неделя (12 май) от 12:00 часа на стадион "Бонсист".

Стартов състав: Александър Марковски (в), Цветомир Йорданов, Иван Болен, Кристиян Георгиев, Александър Христов, Алпай Рамадан, Мартин Сотиров (к), Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Георги Манев, Данаил Стойчев

Резерви: Ивайло Илиев (в), Димо Славов, Здравко Костов, Николай Митов, Даниел Янакиев

Треньори: Христо Марашлиев и Ивайло Иванов