потребители: 23948

ЦСКА U17 с разгромна победа
сряда 08 май, 2019  |   654

ЦСКА U17 победи Ботев (Враца) с 8:1 в среща от XXVII кръг на Елитната група. Мачът се игра на изкуствения терен във ВТУ "Тодор Каблешков".

Армейците поведоха след три минути игра, когато Мартин Смоленски се разписа. Секунди преди гола той удари греда. В 16-та минута Емил Ценов нацели страничния стълб, а в 17-та Марк-Емилио Папазов удвои преднината ни. В 30-та Смоленски беше точен за 3:0, а до края на първата част той отново удари греда.

В 58-та минута Даниел Иванов резлизира дузпа, отсъдена за игра с ръка на противников състезател. Смоленски оформи хеттрика си две по-късно за 5:0. Георги Иванов вкара шестия гол за ЦСКА, а Папазов - седмия. Смоленски отбеляза четвърто си попадение в 72-та минута, а в 78-та Ботев върна един гол.

На тима ни предстои гостуване на Дунав в Русе.

Стартов състав: Цветелин Енчев (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски

Резерви: Илия Шаламанов (в), Марио Николов, Атанас Няголов, Александър Цонев, Димитър Михайлов, Цветомир Цанев, Данаил Стойчев

Треньор: Сашо Борисов и Ивайло Иванов