потребители: 23959

ЦСКА U16 се справи с Олимпиец
неделя 05 май, 2019  |   326

Юношите ни победиха Олимпиец (София) с 4:1 в мач от XVIII кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на терена на 57 СУ "Св. Наум Охридски".

Армейците поведоха от дузпа в 3-та минута, която беше реализирана от Алпай Рамадан. През втората част домакините изравниха след гол от пряк свободен удар. В 65-та минута Георги Иванов отново изведе тима ни напред в резултата, а две по-късно Цветелин Стоичков се разписа са 3:1. Рамадан отбеляза втори гол в 77-та минута за крайното 4:1.

В следващия си двубой ЦСКА гостува на Левски-Раковски. Двубоят е на 9 май (четвъртък) от 11:00 часа.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Димо Славов, Кристиян Георгиев, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Мартин Сотиров, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Георги Манев, Николай Митов

Резерви: Александър Марковски (в), Александър Христов, Здравко Костов, Иван Болен

Треньор: Христо Марашлиев