потребители: 23959

ЦСКА U17 с драматична победа
сряда 01 май, 2019  |   789

ЦСКА U17 победи Етър с 3:2 в среща от XXV кръг на Елитната група. Мачът се игра на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков".

Двата отбора почетоха с едноминутно мълчание легендарния Динко Дерменджиев, който ни напусна на 77-годишна възраст.

В третата минута Даниел Иванов удари греда след шут от дистанция. Армейците поведоха в 41-та, когато Цветомир Цанев се разписа с глава след разбъркване в наказателното поле.

Гостите стигнаха до обрат след попадения в 52-та и 58-та минута. В 72-та Даниел Иванов изравни. В добавеното време на мача Мартин Смоленски отбеляза победния гол след центриране от фаул на Данаил Стойчев.

На тима ни предстои гостуване на Ботев в Пловдив. Двубоят ще се играе в неделя (5 май) от 15:30 часа.

Стартов състав: Цветелин Енчев (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски, Цветомир Цанев

Резерви: Илия Шаламанов  (в), Георги Замфиров, Марио Николов, Атанас Няголов, Данаил Стойчев, Александър Цонев, Николай Митов

Треньор: Сашо Борисов и Ивайло Иванов