потребители: 23959

ЦСКА U14 с разгромна победа
сряда 24 април, 2019  |   692

ЦСКА U14 разгроми Ботев-57 с 6:1 в мач от XXII кръг на Столичното първенство за набор 2004/05. Срещата се игра на стадион "Бонсист".

Двубоят започна с минута мълчание в памет на легендарния Красимир Безински.

Армейците поведоха след красиво попадение от дистанция на Кристиан Георгиев в 8-та минута. В 13-та Васил Маринов се разписа за 2:0, а в 33-та Георги Димитров направи преднината ни класичеса. В 45-та минута резултатът стана 3:1, а в 58-та Иван Нешков беше точен за 4:1. Мартин Стоянов отбеляза петия гол за ЦСКА в 63-та минута, а в 68-та Кристиан Георгиев офоми крайното 6:1. Отлични възможности пред вратата на противника ни пропуснаха Димитров, Грозданов и Георгиев.

В следващия кръг тимът ни гостува на Славия.

Стартов състав: Броуди Смит (в), Калоян Гергинов, Николай Няголов, Наско Цеков (к), Иван Нешков, Браян Стефков, Васил Маринов, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Илиан Димитров, Даниел Димитров, Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Майкъл Рангелов

Треньор: Антон Димитров