потребители: 24339

Отстъпихме в първия полуфинал за Купата (РЕПОРТАЖ)
сряда 17 април, 2019  |   868

ЦСКА отстъпи на Ботев Пд с 2:3 в първия мач от полуфиналите за Купата на България, който се игра във Футболен комплекс "Ботев 1912".

Домакините поведоха от дузпа в 14-та минута, а в 26-та удвоиха аванса си. Али Соу беше точен от наказателен удар, отсъден за игра с ръка, в 33-та за 1:2.

В 53-та минута тимът ни остана с човек по-малко, след като Жанио Бикел получи втори жълт и респективно червен картон. В 61-та Соу удари греда. Осем по-късно Рубен Пинто се разписа от пряк свободен удар за 2:2. Домакините вкараха за 3:2 в 84-та минута.

Реваншът е следващата сряда (24 април) от 19:00 часа на "Армията".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 2. Стойчо Атанасов, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 17. Енрике Рафаел, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу

Резерви: 1. Данте Стипица, 24. Нуно Томаш, 14. Ангел Лясков, 23. Йоан Бауренски, 18. Мартин Смоленски, 8. Едвин Джеси, 10. Евандро