потребители: 23840

Справихме се с Берое на “Армията” (РЕПОРТАЖ)
събота 13 април, 2019  |   799

ЦСКА победи Берое с 2:0 в мач от XXIX кръг на Първа лига, който се игра на "Армията".

Още във втората минута Тиаго се контузи и се наложи да бъде извършена принудителна смяна, като в игра се появи Валентин Антов.

Евандро беше точен от дузпа в 14-та минута за 1:0. Тя беше отсъдена за нарушение срещу него. В 89-та Кристиян Малинов удвои преднината ни и ни осигури успеха с 2:0.

В сряда ЦСКА гостува на Ботев Пд в първия мач от полуфиналите за Купата на България. Двубоят ще започне в 19:00 часа.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 5. Николай Бодуров (к), 24. Нуно Томаш, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес (6' Антов), 15. Кристиян Малинов (90+1' Чорбаджийски), 10. Евандро (66' Соу), 17. Енрике Рафаел, 7. Жоржиньо

Резерви: 1. Данте Стипица, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски (90+1' Малинов), 26. Валентин Антов (6' Тиаго), 23. Йоан Бауренски, 18. Мартин Смоленски, 22. Али Соу (66' Евандро)