потребители: 23674

Спечелихме гостуването на Етър (РЕПОРТАЖ)
събота 09 март, 2019  |   1186

ЦСКА победи Етър с 3:1 в мач от XXV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Ивайло".

Тимът ни откри резултата в 65-та минута след гол на Жоржиньо. Али Соу удвои преднината ни четири минути по-късно, а в 75-та Даниел Младенов беше точен за Етър. Соу вкара втория си гол в мача в 81-та минути за крайното 3:1.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

В добавеното време на двубоя официален дебют за ЦСКА записа Мартин Смоленски, който вчера навърши 16 години.

Армейците посрещат Берое на "Армията" в следващия кръг, който е последен от редовния сезон. Мачът ще се играе на 16 март (събота) от 17:45 часа.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 5. Николай Бодуров (к), 26. Валентин Антов, 24. Нуно Томаш, 16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 17. Енрике Рафаел (76' Джеси), 7. Жоржиньо (90+1' Смоленски), 22. Али Соу (86' Евандро)

Резерви: 1. Данте Стипица, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 23. Йоан Бауренски, 18. Мартин Смоленски, 8. Едвин Джеси, 10. Евандро