потребители: 23674

ЦСКА U17 победи Славия
неделя 10 март, 2019  |   634

ЦСКА U17 победи Славия с 2:1 в мач от XIX кръг на Елитната група, който се проведе на изкуствения терен на ВТУ "Тодор Каблешков".

Червените откриха резултата в 20-та минута след попадение на Даниел Иванов, който получи подаване от Емил Ценов и с хубав шут порази вратата на противника. В 36-та Славия възстанови равенството. Марк-Емилио Папазов беше точен с глава в 55-та минута за 2:1 след центриране от фаул отдясно на капитана Ценов.

В следващия кръг тимът ни гостува на Черно море. Срещата е насрочена за 16 март (събота) от 13:30 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Димитър Михайлов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Преслав Страшимиров, Марио Николов, Георги Замфиров, Атанас Няголов, Александър Цонев, Николай Митов

Треньори: Сашо Борисов, Христо Марашлиев, Ивайло Иванов