потребители: 23677

Вкарахме 5 на Септември (РЕПОРТАЖ)
събота 02 март, 2019  |   1010

ЦСКА победи Септември с 5:1 в мач от XXIV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Още в десетата секунда Кристиян Малинов беше фаулиран в наказателното поле и спечели дузпа, която Али Соу реализира за 1:0. В 18-та минута Жоржиньо удвои преднината ни, в 24-та Соу направи резултата класически, а пет по-късно Енрике беше точен за 4:0. Али Соу оформи хеттрика си в 74-та минута, а в последните секунди Септември стигна и до почетно попадение.

Новото попълнение в тима ни Нуно Томаш записа своя официален дебют, а Любослав Пенев даде шанс за изява и на двама юноши - Андрей Йорданов (2001 г.) и Борислав Будинов (2000 г.), които записаха първи минути за представителния отбор на ЦСКА.

Следващата събота (9 март) армейците гостуват на Етър. Двубоят ще се играе на стадион "Ивайло" от 17:30 часа.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 26. Валентин Антов, 24. Нуно Томаш, 2. Стойчо Атанасов, 16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов (к), 20. Тиаго Родригес (73' Рубен Пинто), 17. Енрике Рафаел (66' Андрей Йорданов), 7. Жоржиньо, 22. Али Соу (80' Борислав Будинов)

Резерви: 12. Слави Петров, 25. Стивън Перейра, 23. Йоан Бауренски, 6. Рубен Пинто, 18. Мартин Смоленски, 28. Борислав Будинов, 27. Андрей Йорданов