потребители: 23677

ЦСКА U17 с равенство срещу Витоша
събота 02 март, 2019  |   429

ЦСКА U17 завърши наравно 1:1 с Витоша (Бистрица) в двубой от XVII кръг на Елитната група, който се игра на стадион "Летище".

И двата гола паднаха през първото полувреме. Домакините поведоха, а Марк-Емилио Папазов изравни резултата за тима ни. През втората част армейците пропуснаха добри възможности, но в крайна сметка срещата завърши без победител.

Следващата седмица червените ще изиграят два домакински мача - срещу Монтана и Славия съответно на 6 и 10 март (сряда и неделя).

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Атанас Няголов, Димитър Михайлов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Замфиров, Александър Цонев, Николай Митов

Треньори: Сашо Борисов и Христо Марашлиев