потребители: 23677

ЦСКА U14 отстъпи в първия пролетен кръг
събота 02 март, 2019  |   457

ЦСКА U14 отстъпи на Национал (София) с 1:3 в първия си мач от пролетния полусезон, който се игра на стадион "Бонсист".

Армейците поведоха след гол на Кристиан Грозданов, а преди почивката гостите обърнаха резултата - 1:2. Момчетата ни пропуснаха отлични възможности, а вратарят на противника ни направи няколко добри спасявания след удари на Георги Димитров и Росен Маринов. В средата на второто полувреме Национал оформи крайното 1:3.

Това е втора загуба за тима ни през сезона.

Следващата неделя (10 март) армейците ще гостуват на Септември.

Стартов състав: Броуди Смит (в), Наско Цеков, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Браян Стефков, Константин Йорданов, Кристиан Грозданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Димитров (в), Калоян Гергинов, Даниел Димитров, Давид Зафиров, Цанко Адов, Илиан Димитров, Майкъл Рангелов

Треньори: Антон Димитров