потребители: 25209

ЦСКА загуби драматично първия 1/4-финал за Купата
сряда 13 февруари, 2019  |   1076

Женският волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Раковски с 2:3 гейма в първия четвъртфинал за Купата на България, който се проведе в зала "Младост" в Димитровград.

Армейките, водени от Юлия Иванова, губеха с 0:2 след 16:25 и 18:25 точки в първите две части, но след това се мотивираха и изравниха резултата, печелейки третия и четвъртия гейм съответно с 25:15 и 25:23 точки. Тайбрекът се разви изключително драматично. Червените водеха с 11:6, но не успяха да задържат преднината си, домакините изравниха за 12:12 и в крайна сметка се поздравиха с успеха с 16:14 точки.

Реваншът ще се играе на 27 февруари от 16:00 часа във "Васил Симов".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

На ЦСКА предстои мач срещу Марица (Пловдив). Двубоят от XI кръг на първенството ще се състои в петък (15 февруари) от 16:00 часа в зала "Васил Симов".