потребители: 25288

Поредна фрапираща съдийска грешка в ущърб на ЦСКА
понеделник 18 февруари, 2019  |   1791

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Нефтохимик 2010 с 1:3 гейма в мач от XVIII кръг на Суперлигата, който се игра в зала "Младост" в Бургас.

Момчетата на Александър Попов взеха първия гейм с 25:19, а домакините изравниха след 25:20 във втория.

В третата част при 23:23 точки сервис на Симеон Александров попадна в полето, но вместо ас, главният съдия Петър Харизанов направи фрапираща грешка и отсъди аут. Така бургазлии получиха предимство, от което се възползваха и затвориха гейма с 25:23.

В четвъртата част армейците започнаха да бъркат топки, като допуснаха при 23:19 да се стигне до обрат - 23:24 в полза на противника. Последва серия от драматични разигравания, преди домакините да затворят мача с 33:31 точки.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

ЦСКА е домакин на Марек Юнион-Ивкони в следващия кръг. Двубоят в зала "Васил Симов" е насрочен за 25 февруари (понеделник) от 18:30 часа.