потребители: 23530

Отстъпихме на Спарта Прага (ВИДЕО)
четвъртък 31 януари, 2019  |   1606

ЦСКА отстъпи на Спарта Прага с 2:3 в петата си контрола в Испания, която беше излъчена на живо по ЦСКА ТВ.

ВИЖТЕ ПЪЛЕН ЗАПИС НА МАЧА ТУК.

Чехите поведоха след гол в 9-та минута. Али Соу беше фаулиран в наказателното поле в 21-та и главният съдия, който беше жена, отсъди дузпа в наша полза. Тиаго я изпълни отлично и възстанови равенството. В 39-та минута Валентин Антов замени Божидар Чорбаджийски в центъра на отбраната. Две минути по-късно Жоржиньо изведе тимът ни напред в резултата.

На старта на второто полувреме Евандро се появи в игра на мястото на Едвин Джеси. В 67-та Спарта изравни след дузпа. Минути по-късно Кристиян Малинов и Йоан Бауренски замениха Жанио Бикел и Рубен Пинто. В 81-та чехите вече водеха с 3:2. След попадението Нестор Ел Маестро даде шанс за изява на Мартин Смоленски, а Жоржиньо получи почивка.

В събота ЦСКА ще изиграе последната си контрола в Испания срещу Динамо Киев.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.