потребители: 23530

Победихме шампиона на Чехия след обрат (ВИДЕО)
понеделник 28 януари, 2019  |   3099

ЦСКА победи шампиона на Чехия Виктория Пилзен с 2:1 след обрат в четвъртата си контрола в Испания. Двубоят беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ.

ВИЖТЕ ПЪЛЕН ЗАПИС НА МАЧА ТУК.

В първите минути на срещата не се стигна до нищо по-интересно пред двете врати. След 26 минути игра Манолев замени Жеферсон на левия фланг на отбраната.

Чехите откриха резултата след гол от дузпа в 36-та минута. В 43-та Евандро беше фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа в наша полза, която Едвин Джеси реализира за 1:1.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

На старта на второто полувреме Ел Маестро направи три промени - Бикел, Енрике и Мауридес замениха съответно Антов, Жоржиньо и Евандро. В 60-та Тиаго се появи в игра вместо Пинто, а в 70-та Перейра смени Атанасов.

Победния гол за тима ни отбеляза Енрике Рафаел в 81-та минута.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Шанс за изява получи и Лясков, който се появи на терена вместо Джеси.

Старши треньорът Нестор Ел Маестро даде почивка на Кирил Десподов и Али Соу, тъй като в последните дни те тренираха на облекчен режим.

В следващата контрола ЦСКА се изправя срещу друг чешки отбор - Спарта Прага. Двубоят  ще се играе на 31 януари (четвъртък).

Стартов състав: 1. Данте Стипица, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров (к), 3. Жеферсон Телес, 26. Валентин Антов, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо, 10. Евандро