потребители: 23015

Отстъпихме на Славия след скандално съдийство (РЕПОРТАЖ)
неделя 02 декември, 2018  |   1721

ЦСКА отстъпи на Славия с 0:1 в мач от XVII кръг на Първа лига, който се игра на Националния стадион "Васил Левски".

В първите пет минути вратарят на противника ни спаси удари на Кристиян Малинов и Николай Бодуров, а Мауридес уцели две греди в 9-та и 20-та минута.

В 51-та Янис Карабельов изведе Славия напред в резултата, като това беше единственият точен удар за белите в мача.

Две минути по-късно Кристиян Малинов беше фаулиран в наказателното поле, но главният съдия Волен Чинков не отсъди дузпа, която беше 100-процентова.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Кирил Десподов и Тиаго Родригес се появиха в игра в 58-та минута и заеха местата на Жоржиньо и Жанио Бикел.

Славия остана с 10 души на терена в 59-та минута, след като Александър Александров фаулира изключително грубо Десподов и получи втори жълт и респективно червен картон.

Вратарят на белите се намеси решително след два удара на Десподов, Мауридес и Манолев. Волен Чинков не отсъди дузпа в наша полза в още две ситуации - за игра с ръка на футболист на Славия и за нарушение срещу Десподов.

На тима ни предстои дерби с Лудогорец. Двубоят е на "Армията" на 6 декември (четвъртък) от 17:30 часа.

ВЗЕМИ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ЦСКА - ЛУДОГОРЕЦ ОТТУК.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Станислав Манолев, 6. Рубен Пинто (77' Соу), 15. Кристиян Малинов, 16. Жанио Бикел (58' Тиаго), 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо (58' Десподов), 9. Мауридес

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 26. Валентин Антов, 20. Тиаго Родригес, 19. Кирил Десподов,  22. Али Соу