потребители: 23015

ЦСКА U17 загуби последния си мач за годината
събота 01 декември, 2018  |   611

ЦСКА U17 отстъпи на Септември с 1:6 в мач от последния кръг на Елитната група за годината. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Славия”.

Армейците откриха резултата в 3-та минута, когато точен беше Мартин Смоленски. Гостите изравниха от дузпа в 26-та минута, а в 44-та стигнаха до обрат. В 59-та противникът ни поведе с 3:1. Смоленски беше фаулиран в наказателното поле в 63-та минута и получихме дузпа, която той изпълни, но ударът му от бялата точка срещна гредата. Минута по-късно Димитър Михайлов също нямаше късмет и удари греда. Септември стигна до още три попадения до края на мача и ни нанесе трета загуба през сезона.

Тимът ни заема четвъртото място в класирането след есенния полусезон с 34 точки след 11 победи, 3 загуби и едно равенство и голова разлика 49:19.

Пролетният полусезон в Елитната група ще започне в началото на месец март.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Димитър Михайлов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Александър Бучков, Емил Пинджуров, Марио Николов, Георги Замфиров, Николай Митов, Цветомир Цанев

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов