потребители: 22952

Спечелихме гостуването на Дунав (РЕПОРТАЖ)
събота 24 ноември, 2018  |   1106

ЦСКА победи Дунав с 2:0 в мач от XVI кръг на Първа лига, който се игра на Градския стадион в Русе.

ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК.

Армейците откриха резултата в 40-та минута, когато Тиаго цетрира от фаул, а Мауридес засече с глава и порази вратата на противника. Едвин Джеси удвои преднината ни в в 48-та минута, след като получи подаване от Мауридес.

В следващия кръг тимът ни гостува на Славия. Двубоят ще се играе на 2 декември (неделя) от 17:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Станислав Манолев, 6. Рубен Пинто (82' Жанио Бикел), 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес (73' Валентин Антов), 8. Едвин Джеси (83' Али Соу), 7. Жоржиньо, 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 26. Валентин Антов, 16. Жанио Бикел, 22. Али Соу