потребители: 22990

ЦСКА с победа в Етрополе
петък 16 ноември, 2018  |   1023

Юношите ни победиха Чавдар (Етрополе) с 2:0 в мач от XII кръг на Столичното първенство за набор 2004/05, който се игра в Етрополе.

Армейците, водени от Антон Димитров, имаха преднина от 1:0 на почивката, след като Росен Маринов удари греда от фаул, а Георги Димитров се разписа при добавката. През второто полувреме червените организираха контраатака, Калоян Гергинов подаде на Димитров в центъра на терена, а той надбяга защитниците на противника и отбеляза втори гол, с който оформи единайсетата шампионатна победа за тима ни.

На ЦСКА U14 предстои реванш от 1/4-финалите за Купата на БФС срещу Кюстендил. Двубоят ще се играе на 21 ноември (сряда) от 14:00 часа на стадион "Осогово". Момчетата ни спечелиха първия мач в София с 3:1.

Стартов състав: Иван Маринов (в), Даниел Димитров, Наско Цеков, Росен Маринов (к), Калоян Гергинов, Николай Няголов, Георги Шаламанов, Ясен Спиров, Васил Маринов, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Майкъл Рангелов, Иван Нешков, Пламен Пейчев

Старши треньор: Антон Димитров