потребители: 22999

ЦСКА U17 с класически успех във Враца
сряда 14 ноември, 2018  |   679

ЦСКА U17 победи Ботев (Враца) с 3:0 в мач от XII кръг на Елитната група, който се игра на помощния терен на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Армейците поведоха в 25-та минута след гол на Марк-Емилио Папазов. Той отбеляза и второто попадение за тима ни в 55-та минута, а в 75-та Мартин Смоленски оформи класическия резултат.

На ЦСКА предстои мач с Дунав (Русе). Срещата ще се играе на базата в Панчарево в неделя (18 ноември) от 14:00 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров (к), Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Иван Иванов, Митко Митков, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Георги Юруков, Марио Николов, Георги Замфиров, Николай Митов, Цветомир Цанев

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов