потребители: 22990

ЦСКА U17 отстъпи на Ботев Пд
събота 10 ноември, 2018  |   578

Юношите ни до 17 години отстъпиха на Ботев (Пловдив) с 1:4 в мач от XI кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

Армейците удариха греда след разбъркване в наказателното поле в първата минути и пропуснаха да поведат в резултата. До 30-та гостите отбелязаха три попадения за 3:0. В 40-та минута Мартин Смоленски подаде отдясно на Тома Ушагелов и той се разписа за 3:1. В 50-та Ботев стигна до четвърти гол от дузпа. Нашите момчета се бориха до края и пропуснаха отлични възможности, но в крайна сметка допуснаха втора загуба през сезона.

На ЦСКА предстоят два мача следващата седмица. В сряда (14 ноември) тимът ни гостува на Ботев (Враца), а в неделя (18 ноември) сме домакини на Дунав.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров (к), Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Иван Иванов, Митко Митков, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Георги Юруков, Марио Николов, Атанас Няголов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов