потребители: 22760

Шеста победа за ЦСКА U16
неделя 04 ноември, 2018  |   548

Юношите ни до 16 години победиха Олимпиец с 3:0 в мач от деветия кръг на Зоналното първенство за набор 2002/2003, който се игра на стадион "Бонсист". Това е шеста победа за нашите момчета от старта на сезона.

Армейците получиха дузпа в 13-та минута за нарушение срещу Данаил Стойчев, но вратарят на противника ни спаси удара на Цветомир Цанев. Цанев се разписа за 1:0 в 26-та минута, след като Стойчев му подаде отдясно. В 62-та минута Цветелин Стоичков центрира от фаул, а Мартин Сотиров беше точен с глава за 2:0. Минута по-късно Стоичков оформи класическия резултат след шут по земя извън наказателното поле.

В следващия кръг армейците гостуват на Кюстендил. Двубоят ще се играе на 11 ноември (неделя) от 11:30 часа на стадион "Осогово."

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Димо Славов, Александър Христов, Мартин Сотиров, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Цветелин Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Георги Иванов, Кристиян Георгиев, Антонио Радков, Николай Митов, Александър Бучков

Треньор: Христо Марашлиев