потребители: 23551

Продължаваме напред за Купата (РЕПОРТАЖ)
вторник 30 октомври, 2018  |   903

ЦСКА победи Витоша (Бистрица) с 3:1 и се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на България. Двубоят се игра на стадион "Българска армия".

Армейците откриха резултата в 15-та минута, когато Рубен Пинто се разписа след силен шут извън наказателното поле.

В рамките на 2 минути - между 74-та и 76-та минута, Али Соу отбеляза две идентични попадения, като и за двата гола му асистира Кирил Десподов с подавания отляво.

Гостите вкараха за 3:1 в първата минута на добавеното време.

В събота (3 ноември) ЦСКА гостува на Локомотив (Пловдив). Двубоят от XIV кръг на Първа лига ще се играе от 15:00 часа на стадион "Локомотив".

Стартов състав: 1. Данте Стипица (в), 11. Станислав Манолев, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто (81' Бикел), 26. Валентин Антов (84' Жоржиньо), 15. Кристиян Малинов, 8. Едвин Джеси, 19. Кирил Десподов, 9. Мауридес (66' Соу)

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 30. Витаутас Черниаускас (в), 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригес, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу