потребители: 22981

Първо равенство за ЦСКА U16
неделя 28 октомври, 2018  |   600

Юношите ни до 16 години завършиха наравно 1:1 срещу Струмска слава в мач от осмия кръг на Зоналната група, който се игра на Градския стадион в Радомир.

И двата гола бяха реализирани през втората част. Армейците поведоха след попадение на Марк-Емилио Папазов, а в последните минути на мача домакините изравниха.

Това е първо равенство за тима ни от старта на сезона, като до момента момчетата ни записаха пет победи и едно поражение.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Олимпиец (София). Двубоят ще се играе на стадион "Бонсист" в неделя (4 ноември) от 11:30 часа.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Кристиян Георгиев, Димо Славов, Александър Христов, Мартин Сотиров, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Марк-Емилио Папазов

Резерви: Иван Маринов (в), Георги Иванов, Алпай Рамадан, Антонио Радков, Цветомир Цанев

Треньор: Христо Марашлиев