потребители: 22765

ЦСКА U17 с равенство в Разград
неделя 21 октомври, 2018  |   2007

Юношите ни до 17 години завършиха наравно 1:1 срещу Лудогорец в мач от осмия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствен терен в база "Гнездо на орли" в Разград.

Домакините поведоха в 28-та минута. В 34-та Димитър Михайлов изпусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Даниел Иванов. Две минути по-късно изравнихме. Мартин Смоленски се разписа, а асистенцията направи Тома Ушагелов. Тимът ни доигра последните 20 минути с човек по-малко, след като Любомир Митков получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг тимът ни посреща Берое на базата в Панчарево. Двубоят ще се играе на 3 ноември (събота) от 14:00 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Георги Юруков, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Иван Иванов (к), Митко Митков, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Емил Пинджуров, Марио Николов, Георги Иванов, Георги Замфиров, Атанас Няголов, Марк-Емилио Папазов

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов