потребители: 22765

ЦСКА U16 разгроми Марек
неделя 21 октомври, 2018  |   1341

Юношите ни до 16 години победиха Марек (Дупница) с 5:1 в мач от седмия кръг на Зоналната група, който се игра на стадион "Бонсист".

В този двубой тимът ни беше воден от Антон Димитров, защото Христо Марашлиев изтърпяваше последния мач от наказанието си.

Армейците откриха резултата в 14-та минута след гол на Христо Арсов, който получи подаване от Цветомир Цанев. Две по-късно Мартин Сотиров беше точен с глава за 2:0 след центриране от корнер на Данаил Стойчев. В 30-та получихме дузпа, след като вратарят на Марек изрита Цанев, а Стойчев я реализира за 3:0.

В 48-та минута резултатът стана 3:1 след автогол. Десет по-късно Стойчев отбеляза страхотно попадение с шут от дистанция, а в 62-та той оформи хеттрика си след дузпа, отсъдена за нарушение срещу Николай Митов.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Струмска слава в Радомир. Двубоят ще се играе на 28 октомври (събота) от 11:30 часа.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Цветомир Йорданов, Мартин Сотиров, Димо Славов, Кристиян Георгиев, Александър Христов, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Георги Манев, Цветомир Цанев

Резерви: Кристиян Димитров (в), Антонио Радков, Алпай Рамадан, Александър Бучков, Николай Митов