потребители: 22765

ЦСКА U15 победи Лудогорец в Разград
неделя 21 октомври, 2018  |   3308

Юношите ни до 15 години победиха Лудогорец с 2:0 в мач от осмия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствен терен в база "Гнездо на орли" в Разград.

В двубоя тимът ни беше воден от Сашо Борисов, защото старши треньорът Атанас Борносузов изтърпяваше последния мач от наказанието си.

Армейците поведоха след автогол в 20-та минута. Йоан Борносузов овладя топка в центъра и напредна, а в опита си да изчисти играч на домакините я изпрати в собствената си врата. В средата на второто полувреме Георги Чорбаджийски се разписа с глава след центриране от фаул на Ясен Цеков за 2:0, а нашите момчета пропуснаха още отлично възможности за гол до края на срещата.

Следващата седмица ЦСКА няма мач, а на 3 ноември (събота) на базата в Панчарево ще гостува Берое, като двубоят е насрочен за 12:00 часа.

Стартов състав: Иван Маринов  (в), Кирил Великов, Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Виктор Атанасов, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Йоан Борносузов (к), Павел Жабов, Александър Георгиев

Резерви: Константин Касабоков (в), Даниел Янакиев, Васил Найденов, Ясен Спиров, Юлиан Илиев, Николай Няголов, Георги Шаламанов

Треньори: Сашо Борисов, Валентин Колев

Треньор на вратарите: Ивайло Иванов