потребители: 22765

ЦСКА U14 с осма поредна победа
неделя 21 октомври, 2018  |   1387

Юношите ни до 14 години победиха София спорт с 3:1 в мач от осмия кръг на Столичното първенство. Двубоят се игра на стадион "Бонсист".

Армейците пропуснаха няколко добри възможности преди да поведат в 17-та минута, когато Константин Йорданов отбеляза страхотен гол след шут от дистанция. Четири по-късно Росен Маринов беше точен с глава след центриране от фаул на Иван Нешков. Гостите върнаха едно попадение в 61-та минута, а Георги Димитров се разписа четири преди края за 3:1.

Това е осма победа за ЦСКА в първенството в осмия мач на тима ни от старта на сезона.

В сряда (24 октомври) от 11:00 часа на "Бонсист" нашите момчета посрещат Черно море в реванша от осминафиналите за Купата на БФС. Първият мач във Варна завърши наравно 1:1.

Стартов състав: Броуди Смит (в), Наско Цеков, Давид Зафиров, Росен Маринов, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Калоян Гергинов, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Даниел Димитров, Браян Стефков, Васил Маринов, Пламен Пейчев, Цанко Адов, Илиан Димитров

Старши треньор: Антон Димитров