потребители: 22765

ЦСКА U19 разгроми Левски (РЕПОРТАЖ+СНИМКИ)
петък 19 октомври, 2018  |   6200

Юношите ни до 19 години победиха Левски с 4:1 в мач от XX кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

Армейците откриха резултата в 25-та минута след красив гол на Митко Митков, а десет по-късно Радослав Илиев удвои преднината ни. Нашите момчета пропуснаха още много добри възможности през първата част.

В 59-та минута сините върнаха едно попадение, а в 66-та Борислав Будинов отбеляза трети гол за ЦСКА. В добавеното време Огнян Николов заби още един гол във вратата на противника и оформи крайното 4:1.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Пирин. Двубоят ще се играе на 28 октомври (неделя) от 15:00 часа.

Стартов състав: Борис Груев (в), Джулио Чарлов, Никола Борисов, Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Валентин Антов (к), Жулиан Манолов, Александър Иванов, Радослав Илиев, Митко Митков, Борислав Будинов

Резерви: Кристиян Сотиров (в), Йоан Бауренски, Андрей Йорданов, Огнян Николов, Асен Дончев, Росен Петров,  Любослав Златков

Треньори: Ивайло Станев, Даниел Моралес
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов