потребители: 22738

ЦСКА U14 с равенство във Варна
вторник 16 октомври, 2018  |   1534

Юношите ни, родени през 2005 година, завършиха наравно 1:1 срещу Черно море в първия мач от осминафиналите в турнира за Купата на БФС, който се игра на стадион "Корабостроител" във Варна.

Домакините поведоха след 20 минути игра, а резултатът беше изравнен през втората част, когато Росен Маринов отправи удар с глава, а топката се отби в играч на Черно море и попадна във вратата за 1:1. Армейците пропуснаха много възможности за гол, като най-сериозните се откриха пред Георги Димитров и Константин Йорданов, а Браян Стефков удари греда.

Реваншът ще се играе на 24 октомври (сряда) от 11:00 часа на стадион "Бонсист".

В неделя (21 октомври) ЦСКА приема София спорт на "Бонсист" в мач от осмия кръг на Столичното първенство, който ще започне в 9:30 часа.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Росен Маринов, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Константин Йорданов, Иван Нешков, Кристиан Георгиев, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Калоян Гергинов, Илиан Димитров, Васил Маринов, Пламен Пейчев

Старши треньор: Антон Димитров
Треньор на вратарите: Калоян Георгиев