потребители: 22939

Първа загуба за ЦСКА U17
вторник 09 октомври, 2018  |   1245

Юношите на ЦСКА до 17 години отстъпиха на Левски с 2:3 в мач от шестия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на "Виваком арена - Георги Аспарухов".

Армейците откриха резултата в 11-та минута след гол на Даниел Иванов, а минута по-късно домакините изравниха. Те отбелязаха още две попадения в 59-та и 75-та минута, а в 87-та Мартин Смоленски се разписа за 2:3.

Така нашите момчета допуснаха първа загуба от старта на сезона, след като бяха спечелили всичките си пет мача до момента.

Следващият двубой на ЦСКА е срещу Сокол (Марково) в неделя (14 октомври) от 15:30 часа на базата в Панчарево.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Иван Иванов, Емил Ценов (к), Даниел Иванов, Митко Митков, Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Георги Иванов, Георги Замфиров, Емил Пинджуров, Атанас Няголов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов
Треньор на вратарите: Ивайло Иванов