потребители: 22649

Шеста победа за ЦСКА U14
неделя 07 октомври, 2018  |   1130

Юношите на ЦСКА, родени през 2005 година, победиха Олимпиец (София) с 3:2 в мач от шестия кръг на Столичното първенство, който се игра на стадион “Бонсист”.

Гостите откриха резултата в 25-та минута, Георги Димитров се разписа за 1:1 шест по-късно, а в 34-та играч на Олимпиец си вкара автогол. Преди почивката Константин Йорданов и Георги Димитров удариха греди.

През второто полувреме противникът ни успя да изравни, а Георги Димитров беше точен за 3:2 и така армейците, водени от Антон Димитров, постигнаха шеста победа в шестия си мач от старта на сезона.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Левски. Двубоят ще се играе в събота (13 октомври) от 11:00 часа.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Даниел Димитров, Майкъл Рангелов (к), Калоян Гергинов, Константин Йорданов, Васил Маринов, Илиан Димитров, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Браян Стефков, Георги Стоименов, Цанко Адов, Кристиан Георгиев, Пламен Пейчев

Старши треньор: Антон Димитров