потребители: 22644

Осма победа за сезона (РЕПОРТАЖ)
събота 06 октомври, 2018  |   1295

ЦСКА победи Септември с 3:0 в мач от XI кръг на Първа лига, който се игра на Националния стадион "Васил Левски".

Армейците откриха резултата след гол на Мауридес от дузпа в 37-та минута, отсъдена за нарушение срещу нападателя ни. Тиаго Родригес удвои преднината ни в 64-та минута, след като получи подаване от Али Соу. Класиката беше оформена от Станислав Манолев, който отбеляза красив гол от пряк свободен удар в добавеното време на мача.

В Първа лига предстои пауза за националните отбори, а след нея на "Армията" ще гостува Етър. Двубоят ще се играе на 21 октомври от 20:00 часа.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 14. Ангел Лясков, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 6. Рубен Пинто, 16. Жанио Бикел, 8. Едвин Джеси, 20. Тиаго Родригес (72' Евандро), 7. Жоржиньо (78' Манолев), 9. Мауридес (61' Али Соу)

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 27. Борис Секулич, 15. Кристиян Малинов, 11. Станислав Манолев, 19. Кирил Десподов, 10. Евандро,  22. Али Соу