потребители: 23095

ЦСКА U17 с пета поредна победа (РЕПОРТАЖ)
неделя 30 септември, 2018  |   1608

Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Черно море с 5:1 в мач от петия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на стадион "Славия".

Резултатът беше открит след красив гол на Даниел Иванов в 12-та минута, в 22-та Мартин Аврамов удвои преднината ни, а Тома Ушагелов беше точен за 3:0 в 43-та минута след шут от дистанция.

В 70-та Ушагелов се разписа отново след подаване отдясно на Димитър Михайлов, в 87-та гостите върнаха едно попадение, а минута преди края Ушагелов оформи хеттрика си. Така армейците постигнаха пета победа в петия си мач от старта на сезона.

Двама наши юноши - Емил Ценов и Християн Петров са с повиквателна за националния отбор за лагер, който започва утре.

В следващия кръг ЦСКА гостува на вечния съперник.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Иван Иванов, Емил Ценов (к), Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов

Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Юруков, Георги Замфиров, Николай Митов, Митко Митков, Атанас Няголов

Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов

Треньор на вратарите: Ивайло Иванов