потребители: 23095

ЦСКА U14 напред за Купата
четвъртък 27 септември, 2018  |   1304

ЦСКА U14 победи Локомотив (София) с 1:0 и продължава напред в турнира за Купата на БФС. Двубоят се игра на стадион "Бонсист".

През първата част нашите момчета създадоха добри възможности за гол, но не успяха да се разпишат. Единственото попадение реализира Георги Димитров в 49-та минута, след като беше изведен от Константин Йорданов. Йорданов удари греда в последните минути и пропусна да направи победата ни по-изразителна.

Армейците, водени Антон Димитров, ще разберат съперника си за следващия кръг на турнира утре, когато ще се тегли жребият.

В неделя (30 септември) в 9:30 часа ЦСКА гостува на Локо Сф в мач от петия кръг на първенството.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Калоян Гергинов, Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Давид Зафиров, Константин Йорданов, Георги Димитров, Васил Маринов

Резерви: Кристиян Славов (в), Дейвид Веселинов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов, Цанко Адов, Даниел Димитров

Старши треньор: Антон Димитров