потребители: 22939

Продължаваме напред за Купата на България (РЕПОРТАЖ)
вторник 25 септември, 2018  |   1161

ЦСКА победи Монтана с 2:0 и се класира за 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

И двата гола бяха реализирани през второто полувреме. В 52-та минута Евандро откри резултата с глава, след като засече центриране от корнер на Станислав Манолев. Във втората минута на добавеното време на мача Али Соу бе изведен с пас по земя от влезлия като резерва Валентин Антов и с изстрел от дистанция оформи втората поредна победа на тима ни с 2:0.

На ЦСКА предстои мач срещу Левски, на който ще сме символични домакини на Националния стадион "Васил Левски" в събота (29 септември) от 17:00 часа.

ВЗЕМИ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ЦСКА - ЛЕВСКИ ОТТУК.

Стартов състав: 1. Данте Стипица (в), 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 27. Борис Секулич, 15. Кристиян Малинов, 16. Жанио Бикел, 7. Жоржиньо, 11. Станислав Манолев (86' Валентин Антов), 10. Евандро (81' Али Соу), 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 30. Витаутас Черниаускас (в), 25. Стивън Перейра, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 22. Али Соу

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.