потребители: 22742

Четвърта победа за ЦСКА U14
неделя 23 септември, 2018  |   2028

Юношите ни до 14 години победиха Царско село с 3:2 в мач от четвъртия кръг на Столичното първенство, който се игра на стадион "Бонсист".

Вратарят ни Броуди Смит спаси дузпа в 20-та минута, но пет по-късно гостите се разписаха за 1:0. Момчетата на Антон Димитров успяха да обърнат резултата за три минути. В 27-та Давид Зафиров изравни след подаване на Константин Йорданов отляво, а в 30-та Георги Димитров беше точен с глава след центриране на Йорданов от корнер. Преднината ни обаче беше факт само за минута, защото Царско село успя да изравни. Победното попадение за ЦСКА отбеляза Георги Димитров в 52-та минута.

Така нашите момчета продължават победната си серия, като спечелиха и четирите си мача от старта на сезона.

В четвъртък (27 септември) на армейците предстои мач за Купата на БФС срещу Локомотив (София), който ще се играе на "Бонсист" от 15:00 часа. В неделя (30 септември) ЦСКА ще гостува на железничарите в двубой от петия кръг на първенството, като двубоят е насрочен за 9:30 часа.

Стартов състав: Броуди Смит Майлс (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Давид Зафиров, Константин Йорданов, Георги Димитров, Васил Маринов, Даниел Димитров

Резерви: Кристиян Димитров (в), Дейвид Веселинов, Калоян Гергинов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов, Цанко Адов

Старши треньор: Антон Димитров