потребители: 22684

Али Соу с дебютен гол при победа над Ботев (Враца) (РЕПОРТАЖ)
събота 22 септември, 2018  |   832

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 2:0 в мач от деветия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Огоста" в Монтана.

В 14-та минута Кирил Десподов стреля по земя от пряк свободен удар от границата на наказателното поле, топката се отби в гредата и рикошира в краката на Валери Божинов, след което се озова в мрежата за 1:0 в наша полза.

Новият нападател в тима ни Али Соу записа дебют като титуляр и отбеляза първия си гол с червената фланелка. Той беше изведен по отличен начин сам срещу вратаря от Едвин Джеси и не се поколеба да ознаменува дебюта си.

В 53-та минута Божинов пропусна да реализира дузпа, отсъдена за нарушение на Чорбаджийски срещу Петър Атанасов.

ЦСКА остава на лагер в Монтана, където във вторник (25 септември) от 19:00 часа на стадион "Огоста" ще се изправи срещу Монтана в мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на България.

В следващия кръг от Първа лига е първото вечно дерби за сезона. ЦСКА ще приеме Левски на Националния стадион на 29 септември (събота) от 17:00 часа.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 25. Стивън Перейра (57' Александър Дюлгеров), 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто (81' Кристиян Малинов), 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 19. Кирил Десподов, 22. Али Соу (73' Мауридес)

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 27. Борис Секулич, 23. Александър Дюлгеров, 11. Станислав Манолев, 15. Кристиян Малинов, 7. Жоржиньо, 9. Мауридес

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.