потребители: 22682

ЦСКА победи Барокко
петък 21 септември, 2018  |   741

Юношите на ЦСКА до 16 години победиха Барокко с 4:1. Двубоят от Зоналната група се игра на стадион "Бонсист".

Армейците, водени от Христо Марашлиев, имаха преднина от 2:0 на почивката след попадения на Цветелин Стоичков и Данаил Стойчев. През втората част Цветомир Цанев направи резултата 3:0, противникът ни върна едно попадение, а с втория си гол в мача Стоичков оформи крайното 4:1.

В неделя (23 септември) в 11:30 часа на стадион "Бонсист" ще започне двубоят между ЦСКА и Спортист 2009 (Своге). Три дни по-късно - на 26 септември, армейците ще гостуват на вечния съперник в мач от първия кръг в турнира за Купата на БФС. Срещата ще се играе на помощния терен на стадион "Виваком арена - Георги Аспарухов" от 16:30 часа.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Цветомир Йорданов, Мартин Сотиров, Димо Славов, Александър Христов, Цветелин Стоичков, Алпай Рамадан, Христо Арсов, Георги Манев, Данаил Стойчев, Цветомир Цанев

Резерви: Орлин Наумов (в), Георги Иванов, Антонио Радков, Кристиян Георгиев

Треньор: Христо Марашлиев