потребители: 22684

Ясен е съперникът на ЦСКА за Купата
петък 21 септември, 2018  |   824

Юношите на ЦСКА, родени през 2005 година, ще се изправят срещу Локомотив (София) в първия си мач от турнира за Купата на БФС. Момчетата на Антон Димитров ще бъдат домакини на съперника си на 27 септември (четвъртък) от 15:00 часа на стадион "Бонсист". Победителят ще бъде определен след един мач.

Армейците спечелиха и трите си двубоя до момента в първенството, като победиха последователно Национал, Септември и Левски-Раковски. В неделя (23 септември) предстои да се изиграят срещите от четвъртия кръг, в който червените са домакини на Царско село на "Бонсист" от 9:30 часа.

Припомняме, че тегленият във вторник жребий за Купата на БФС при набор 2003 отреди ЦСКА да гостува на Левски на 26 септември (сряда) от 16:30 часа. Съперникът на юношите ни, родени през 2001 година, ще стане ясен на 28 септември (петък).