потребители: 22995

ЦСКА U15 с равенство в Добрич
неделя 16 септември, 2018  |   977

Юношите ни до 15 години завършиха наравно 1:1 с Добруджа в мач от третия кръг на Елитната група, който се игра в Добрич.

През първото полувреме при резултат 0:0 чист гол на Йоан Лозанов беше отменен. Той се разписа от пряк свободен удар, но съдията отсъди засада, въпреки че топката не се отклони след изпълнението на Лозанов. Добруджа водеше с 1:0 на почивката, а армейците пропуснаха отлични възможности за гол.

И през втората част тимът ни владееше изцяло събитията на терена и това даде резултат, след като Лозанов изравни. До края на двубоя нашите момчета имаха страхотни шансове за още попадения, но до такива не се стигна и така ЦСКА записа второ поредно равенство.

В следващия кръг тимът ни гостува на Славия. Двубоят е на 23 септември от 11:00 часа на помощния терен на стадион "Славия".

Стартов състав: Иван Маринов  (в), Ясен Спиров, Валентин Ситнилски, Росен Маринов, Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Йоан Лозанов, Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Йоан Борносузов (к), Павел Жабов

Резерви: Константин Касабоков (в), Васил Найденов, Даниел Янакиев, Юлиан Илиев, Николай Няголов, Георги Шаламанов, Александър Георгиев

Старши треньор: Атанас Борносузов