потребители: 22556

Първа шампионатна загуба (РЕПОРТАЖ)
неделя 19 август, 2018  |   2861

ЦСКА отстъпи на Лудогорец с 0:1 в мач от петия кръг на Първа лига, който се игра в Разград.

В 18-та минута Тиаго центрира от корнер, а Стивън Перейра засече с глава и топката премина близо до гредата. Три минути по-късно домакините откриха резултата. В 32-та Тиаго стреля опасно по земя, но вратарят на разградчани спаси. На старта на второто полувреме Едвин Джеси замени Жанио Бикел.

В 62-та минута Мауридес изпълни пряк свободен удар, но топката премина над гредата. В 70-та на терена се появи Евандро, който замени Кирил Десподов. В 77-та Тиаго нацели напречния стълб след прекрасно изпълнен фаул, след което напусна терена за сметка на Станислав Манолев. В добавеното време два шанса да изравни се откриха пред Мауридес, но целта не беше поразена.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Верея. Двубоят ще се играе на "Армията" на 26 август (неделя) от 21:00 часа.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 16. Жанио Бикел (46' Джеси), 20. Тиаго Родригес (77' Манолев), 19. Кирил Десподов (70' Евандро), 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 2. Стойчо Атанасов, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 8. Едвин Джеси, 10. Евандро

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.