потребители: 22556

ЦСКА приключи участието си в Лига Европа (РЕПОРТАЖ)
четвъртък 16 август, 2018  |   1275

ЦСКА отстъпи на Копенхаген с 1:2 в реванша от третия квалификационен кръг на Лига Европа и с общ резултат 2:4 отпадна от турнира. Двубоят се игра на "Телиа Паркен", където стотици български привърженици подкрепиха любимия си отбор.

Както в първия мач, така и днес, ЦСКА бе ощетен след съдийски грешки. Най-фрапантната бе в 25-та минута, когато футболист на противника ни отбеляза гол от засада.

В 54-та минута Евандро, който замени Едвин Джеси на старта на второто полувреме, бе задържан в наказателното поле, което наруши равновесието му и му попречи да нанесе хубав удар, но главният арбитър замълча. Минута по-късно гол на Копенхаген беше отменен заради засада.

Тимът ни изравни резултата в 59-та минута, когато Евандро се разписа след асистенция на Мауридес. В 65-та минута съперникът ни отбеляза за 2:1.

Така армейците отпаднаха от Лига Европа, след като последователно отстраниха Рига и Адмира Вакер, но не успяха да се справят с Копенхаген.

В неделя (19 август) ЦСКА гостува на Лудогорец в Разград в мач от петия кръг на Първа лига, който ще се играе на "Лудогорец арена" от 21:00 часа.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 19. Кирил Десподов, 8. Едвин Джеси, 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 28. Пламен Гълъбов, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 16. Жанио Бикел, 26. Валентин Антов, 10. Евандро

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.