потребители: 23008

ЦСКА с класика срещу Дунав (РЕПОРТАЖ)
неделя 05 август, 2018  |   3088

ЦСКА победи Дунав (Русе) с 3:0 в мач от третия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Тимът ни откри резултата в 39-тата минута след отличен пас на Секулич, който беше последван от удар с глава на Мауридес.

Армейците удвоиха своята преднина в продължението на първото полувреме, когато вратарят на Дунав излезе да посрещне топката, но след рикошет в краката на друг футболист на Дунав, тя влезе в рамките на вратата.

Отлично отнета топка от Божидар Чорбаджийски в 56-тата минута, която бе подадена на Кирил Десподов направи резултата класически. Десподов успя да намери очертанията на вратата от много малък ъгъл, за да запише крайното 3:0.

На ЦСКА предстои мач срещу датския Копенхаген. Двубоят е в четвъртък (9 август) от 20:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

В следващия кръг от Първа лига на "Армията" ще гостува Славия. Мачът ще се проведе на 12 август (неделя) от 20:45 часа.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто (61' Жанио Бикел), 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 19. Кирил Десподов (71' Евандро), 8. Едвин Джеси (78' Жоржиньо), 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 25. Стивън Перейра, 16. Жанио Бикел, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 7. Жоржиньо, 10. Евандро Да Силва

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.