потребители: 23530

ЦСКА победи Витоша (РЕПОРТАЖ)
неделя 29 юли, 2018  |   3961

ЦСКА победи Витоша (Бистрица) с 2:0 в мач от втория кръг на Първа лига, който се игра на Националния стадион "Васил Левски".

Тимът ни откри резултата в 10-та минута, когато след отлично подаване на Мауридес Тиаго матира вратаря на противника, а в 17-та минута преднината ни стана 2:0 след гол на Рубен Пинто.

На ЦСКА предстои реванш срещу Адмира Вакер. Двубоят е в четвъртък (2 август) от 20:00 часа българско време (19:00 австрийско) на "Бундесщадион Зюдщат".

В следващия кръг от Първа лига на "Армията" ще гостува Дунав. Мачът ще се проведе на 5 август (неделя) от 20:45 часа.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов (83' Валентин Антов), 20. Тиаго Родригес (90' Ангел Лясков), 7. Жоржиньо, 8. Едвин Джеси (75' Жанио Бикел), 9. Мауридес

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 23. Александър Дюлгеров, 25. Стивън Перейра, 16. Жанио Бикел, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 19. Кирил Десподов

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.