потребители: 24324

Започнахме сезона с победа (РЕПОРТАЖ)
неделя 22 юли, 2018  |   4080

ЦСКА победи Локомотив (Пловдив) с 2:0 в първия си мач от новия сезон в Първа професионална лига, който се игра на стадион "Българска армия".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Головете бяха реализирани от две от новите попълнения в тима - Мауридес и Жоржиньо, през второто полувреме.

В 52-та минута появилият се в игра на почивката Едвин Джеси направи страхотен рейд по левия фланг и центрира, а дебютантът Мауридес засече с глава и откри головата си сметка с червения екип.

Десет минути по-късно първото си попадение за ЦСКА отбеляза и Жоржиньо, след като Жеферсон му подаде отляво.

Червените имаха още добри ситуации за гол, но не успяха да направят победата си по-изразителна.

В следващия кръг в Първа лига ЦСКА гостува на Витоша (Бистрица) в неделя (29 юли) от 20:45 часа.

Преди това обаче предстои домакинство на Адмира Вакер. В четвъртък (26 юли) в 20:00 часа на "Армията" ще започне първият двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа между ЦСКА и Адмира Вакер. Билетите за мача са в продажба.

ВЗЕМИ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ЦСКА - АДМИРА ВАКЕР ОТТУК.

ЦСКА - Локомотив Пд 2:0
Голмайстори: Мауридес, Жоржиньо

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 3. Жеферсон Телес, 16. Жанио Бикел (46' Едвин Джеси), 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 7. Жоржиньо (88' Стивън Перейра), 20. Тиаго Родригес, 9. Мауридес (79' Валентин Антов)

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 28. Пламен Гълъбов, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 8. Едвин Джеси, 21. Тонислав Йорданов