потребители: 22318

ЦСКА с класика срещу японци (СНИМКИ)
събота 23 юни, 2018  |   4810

ЦСКА победи японския В-Варен Нагасаки с 3:0 в първата си контрола на австрийска земя. На стадиона в град Йенбах отборът беше подкрепян от червени фенове, които са в Австрия специално, за да наблюдават приятелските срещи на тима.

Три от новите попълнения в тима - Борис Секулич, Жоржиньо и Жанио Бикел дебютираха с червения екип, а Фернандо Каранга, Енрике Рафаел, Данте Стипица и Слави Петров не взеха участие в мача. Каранга продължава да се готви по индивидуална програма и не е готов за игра, Енфике е с вирусна инфекция, а Данте Стипица и Слави Петров получиха почивка.

Тимът ни поведе в 21-та минута, когато Тиаго Родригес се възползва от грешка в противниковата отбрана. В 43-та Кристиян Малинов удвои преднината ни, а Никола Колев нацели напречната греда след силен удар от дистанция и пропусна да направи резултата 3:0.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

На почивката Нестор Ел Маестро направи 10 промени в състава, като на терена остана само Кристиян Малинов, а от единайсетте резерви в игра не се появи Ангел Лясков. Лясков замени Малинов в 66-та минута.

В 78-та Едвин Джеси нацели напречната греда от пряк свободен удар, а десет минути по-късно той оформи класическата победа във втората ни лятна контрола.

Следващата проверка на тима ни е срещу руския УФА. Двубоят е в сряда (27 юни) от 19:00 часа българско време и ще се играе на стадиона в град Кирхдорф.

В приятелските срещи по време на лагера в Австрия ЦСКА ще играе със специален екип, предоставен от Адидас.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

ЦСКА  - В-Варен Нагасаки 3:0
Голмайстори: Тиаго Родригес, Кристиян Малинов, Едвин Джеси

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 29. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов, 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригес, 22. Никола Колев, 7. Жоржиньо, 19. Кирил Десподов

Резерви: 33. Георги Китанов (в), 4. Божидар Чорбаджийски, 23. Александър Дюлгеров, 2. Стойчо Атанасов, 24. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 6. Рубен Пинто, 8. Едвин Джеси, 18. Александър Георгиев, 21. Тонислав Йорданов