потребители: 22652

ЦСКА вкара 8 на Ботев
събота 26 май, 2018  |   1299

Юношите на ЦСКА до 19 години постигнаха разгромна победа над Ботев (Враца) с 8:0. Двубоят от предпоследния кръг на Елитната група се игра на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Армейците водеха с 4:0 на почивката след хеттрик на Борислав Будинов и автогол на играч на домакините. През второто полувреме точни бяха Александър Иванов, Жулиан Манолов и Андрей Йорданов, който отбеляза два попадения.

В последния кръг ЦСКА ще приеме Черноморец (Бургас) на базата в Панчарево. мачът е насрочен за 2 юни (събота) от 17:30 часа.

Ботев Вр - ЦСКА 0:8
Голмайстори: Борислав Будинов (3), Андрей Йорданов (2), Александър Иванов, Жулиан Манолов, автогол

Стартов състав: Валентин Обретенов (в), Джулио Чарлов, Никола Борисов, Милен Манчев, Адриан Гиргинов, Николай Янков (к), Емануил Личев, Петър Петров, Иван Митрев, Андрей Йорданов, Борислав Будинов

Резерви: Борис Груев (в), Йоан Бауренски, Асен Дончев, Борислав Биросов, Александър Иванов, Жулиан Манолов, Радослав Илиев

Старши треньор: Ивайло Станев